Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arsen Nasi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
Arsen Nasi është një autor këngësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

SoundCloud

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Samer Agolli

Gezim Lazri

Riza Bërbatovci

Arton Cervadiku

Labinot Mezini

Afrim Macula

Gramoz Kotroci

Anton Bushi

Olsi Gjondedaj

Feston Dumani

Tags: Arsen Nasi, Arsenis


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet