A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arshik Miftari

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arshik Miftari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore tetovare. Në Dhjetor 2012, Arshik Miftari merr pjesë në Fest Nota e Artë 2012 me këngën "Ti O Nuri I Bukurise". Më datë 26 Mars 2015, Lindita Purrellku publikojnë videoklipin "Ishin Puthje Mekatare / Zemra Ime", në bashkëpunim me Arshik Miftari & V2. Më datë 2 Shkurt 2016, Ylber Aliu & Arshik Miftari publikojnë videoklipin "I Pa Fat Ne Dashuri". Më datë 24 Prill 2017, Arshik Miftari & V2 Band publikojnë videoklipin "Dy Fjale Qe Kurre S'ti Thashe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sinan Zylbehari

Bujar Ademi

Jusuf Dalifi

Adnan Kamberi

Habil Akiku

Viagra

Latuà

Xhelal Xheladini

Bekim Dehari

Dritëro Shaqiri


Tags: Arshik Miftari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019