A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arshik Miftari
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: popullore tetovare

Arshik Miftari është këngëtar i njohur. Në Dhjetor 2012, Arshik Miftari merr pjesë në Fest Nota e Artë 2012 me këngën "Ti O Nuri I Bukurise".

Më datë 26 Mars 2015, Lindita Purrellku publikojnë videoklipin "Ishin Puthje Mekatare / Zemra Ime", në bashkëpunim me Arshik Miftari & V2.

Më datë 2 Shkurt 2016, Ylber Aliu & Arshik Miftari publikojnë videoklipin "I Pa Fat Ne Dashuri".

Më datë 24 Prill 2017, Arshik Miftari & V2 Band publikojnë videoklipin "Dy Fjale Qe Kurre S'ti Thashe".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019