A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Arshik Miftari - Dola Te Percolla


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/04/2016

2016-04-20T09:32:57


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dola Te Percolla" kënduar nga Arshik Miftari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arshik Miftari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Avdyl Mziu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dola te percolla te percolla hej
Rruges nga tetova ej
Dola te percolla te percolla hej
Rruges nga tetova ej

Atje I pash dy qika qika hej
at ma te miren shum e begenisa hej
Atje I pash dy qika qika hej
at ma te miren shum e begenisa hej


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019