Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arshik Miftari & V2 Band - Dy Fjale Qe Kurre S'ti Thashe  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/04/2017

2017-04-23T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Fjale Qe Kurre S'ti Thashe" kënduar nga Arshik Miftari & V2 Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arshik Miftari & V2 Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arshik Miftari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet