Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arsihana Luçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Arsihana Luçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Arsihana Luçi, vajzë nga Shkupi që ishte fituese në edicionin të famshëm “Albanian Star” që promovohet nga Fazli Rexha, tregon të vërtetat rreth edicionit. Znj. Luçi, tregon që edicioni nuk i mban fjalët të dhëna qe një vit e tepër. Fitueses iu premtua 2 projekte me klipe dhe koncerte nëpër diasporë, por ende nuk janë realizuar fjalët të dhëna nga Fazli Rexha. Në anën tjetër, pas sqarimit të Arsihana Luçit, përveçse që kishte shumë përkrahje ng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Fituese e

Albanian Star

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Doruntina Qamili (Dina)

Enxhi Delia

Emma (Emanuela Manaj)

Viola Taçi

Ariana Bushati

Maria Duka

Agertina Muca

Risa

Lorna Hysa

Antonela Çekixhi

Tags: Arsihana Luçi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet