Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arsim Bunjaku - Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti, më the se kam faj
më the do të ikësh nga unë për
t’mos u kthyer pastaj

II
Ti, harrove një gjë
harrove se fjalët e tua tani më
nuk kanë vlerë asgjë

Reef
Po shkon por prap do të vish
për të ma shtuar këtë dhembje dyfish
dije se zemra vështirë do ta ketë
që ta fali dhe ti harrojë krejt

III
Jam, më e thyer se kurrë
e di se nuk do të jemi ashtu
siç ishim dikur

IV
Jam, e mbytur në lot
si duket nuk e kam pritur këtë gjë
që më ndodhi sot

Reef


Ky tekst u dërgua nga  ardian


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arsim Bunjaku - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Arsim Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arsim Bunjaku:


Komente 0