A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Arsim Bunjaku - Një Puthje


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/10/2012

2012-10-20T23:52:20

Nëse të pëlqej
Një gjë dije mirë
Në fillim me mua
Do ta kesh vështirë

II
Dua të shëtis
Gati në çdo vend
Dua ta dëgjosh
Vetëm qejfin tem

Reef
Një puthje do ta jap
Kur jemi vetëm
Për ty jam vetëm unë
E s’ka tjetër
***
Një puthje do ta jap
Kur s’ta merr mendja
Sepse gjithmonë veproj
Çka më thotë zemra

III
Nëse të pëlqej
Ashtu siç po flet
Dije më mirë tash
Më vonë çka të pret


Ky tekst u dërgua nga  ardian
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019