A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Arsim Bunjaku - Vonë Është Për Lutje


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/10/2012

2012-10-20T23:52:20

Takohesh me mua
E tjetrës i buzëqeshë
E din se të dua
Dhe kjo të ka quar peshë

***
Çka paska ajo më shumë
Që nuk e ke gjetur ti, tek unë

Reef
A e din se zemrën time
Po e vret çdo ditë nga pak
A e din që sytë e tu
Nuk rrinë rehat

II
Shumë vonë është për lutje
Se ty s’të zihet besë
Sot shkrihesh në puthje
Nesër je për faqe t’zezë

***
U mësova unë me ty
Nuk shkon gjithmonë zemrën, me ma thy


Ky tekst u dërgua nga  ardian
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019