Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arsim Bunjaku - S'e Pranon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Më kujtohet dita kur u ndamë
Ishte hera e fundit që u pamë
Ishte çasti më i keq në jetë

II
U afrove dhe më the ngadalë
S’mund të jemi si ishim më parë
Se besoja por ish e vërtetë

***
Shpinën mos ma kthe
Mos më le

Reef
Se pranon por jam shumë i sigurt
Që ja fale buzët tjetër kujt
Më mirë paska qenë mos me kalu, me ty
Se pranon por shihet n’sytë e tu
Mezi paske prit me u nda me mu
Tjetër kush në zemrën tënde tash, ka hy

III
Para meje qaje si fëmijë
Duke pritur lotët që ti fshijë
Duke pritur që ti harroj krejt

Përsëritet strofa e II

ref.

Ky tekst u dërgua nga  Genti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 16/04/2009


Arsim Bunjaku - S'e Pranon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'e Pranon".
3. Video është e këngës "S'e Pranon", por nuk këndohet nga Arsim Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arsim Bunjaku:


Komente 0