A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Arsim Bunjaku - Kush Te Ndau Prej Meje


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/09/2012

2012-09-25T21:13:57

Më ke thënë, se asgjë në këtë botë
prej meje s’të ndanë
por tani, që afër s’të kam
se di kush ka faj
që mi le, sytë me vaj

Reef
Kush të ndau prej meje
kush ta mbushi mendjen
të jetosh pa mua
me njëmijë plagë në zemër
ditën kur u nise
në atë rrugë mërgimi
për mua ish fundi
e për ty fillimi

II
Ndonjë ditë, ndoshta do ta kuptosh
se nuk ishte lehtë
është vështirë, kur unë jam këtu
e ti në gurbet
kam një mall, që më vret


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019