Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arsim Bunjaku - S'mundem Me U Nda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

S’mundem me u nda

***
E di që e kam tepruar
Shumë herë falje t’kam kërkuar
Me një fjalë e ula vetën
S’kam lanë vend për herën tjetër

II
Edhe pse këtë zemrën time
S’ka pas ditë që s’ma ke thy
S’muj me mbajt inati unë me ty

***
E pranoj që
Fajtor isha dhe i tillë kam mbet

***
Po shpresoj që
Tani je penduar me t’vertetë

Reef
Jo, prej teje s’mundem me u nda
Kisha vdekë ty mos me t’pa
Dije që s’i hapi sytë
Po s’më thirri zani yt


Ky tekst u dërgua nga  ardian


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arsim Bunjaku - S'mundem Me U Nda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'mundem Me U Nda".
3. Video është e këngës "S'mundem Me U Nda", por nuk këndohet nga Arsim Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arsim Bunjaku:


Komente 0