Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arsim Hakiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Arsim Hakiqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 19 Mars 2016, Arsim Hakiqi publikon videoklipin "A Gabova". Në vitin 2016, Arsim Hakiqi publikon albumin "100% Live". Në vitin 2018, Arsim Hakiqi publikon albumin "Live 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentLive 2018 (2018)

☆☆☆☆

100% Live (2016)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Traboin Mehaj

Emin Tafa

Lavdrim Xhelili

Fatmir Imeri

Valon Miftari

Liridon Haxhijaj

Imer Rama

Argjend Zymberi

Mergim Mazreku

Albo 06

Tags: Arsim Hakiqi


Komente mbi këtë artist