Arsim Llumnica
Arsim Llumnica

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Arsim Llumnica është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Qershor 2011, Arsim Llumnica merr pjesë në Çelësi Muzikor 5 me këngën "Për Një Fjalë". Më datë 27 Janar 2014, Hysni Klinaku & Arsim Llumnica publikojnë videoklipin "M'ka Marre Malli". Videoklipi u prodhua nga EMF Creative....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0