Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arsinda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Arsinda është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Arsinda Kernaja eshte nje nga kengetaret me te reja te estrades shqiptare. Ajo studion ne Shkollen Koreografike te Baletit. Arsinda pervec pasionit per muziken ka pasjon te madh per baletin dhe boten e modelingut ne te cilen gjithashtu eshte mjafte e sukseshme. Rrugetimin drejt muzikes e ka nisur me nje bashkepunim, i cili dhe u pelqye mjaft. Më datë 24 Maj 2016, Mistiku publikon videoklipin "Na T'dy", në bashkëpunim me Arsinda. Më datë 22 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Linda Sadiku

Vanesa Sono

Inis Neziri

Xhesika Polo

Selma Bekteshi

Enxhi Nasufi

Irena Metalla

Saelma

Juvi

Olidena

Tags: Arsinda, Arsinda Kernaja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet