Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Artan Hajdari
BIOGRAFIA: Art është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Tetor 2016, Art publikon videoklipin "Andra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

J.B.

Dora

I Panjohuri

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

GRD

Fabiani

Tags: Art, Artan Hajdari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet