Më mbaj mend (për 1 muaj)


Art Abazi - Shpirt I Lirë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirt I Lirë".
3. Video është e këngës "Shpirt I Lirë", por nuk këndohet nga Art Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Art Abazi - Shpirt I Lirë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Video Produksioni:

Imagine Films

Komente

Asnjë Koment

16/02/2016

2016-02-16T13:27:20+00:00Ku do te jem neser nuk e di
As nuk dua ta di
Une jetoj dite per dite
Pa kufi boten e shikoj
Me pelqen kur gaboj
Veq nje here une do jetoj

Do jetoj si ne enderr
Dashuroj pa kufi
Do te shkoj pa u ndalur
Shpirt i lire une jam
Une do mbetem shpirt i lire

Do te jem perjete nje shpirt i lire, e di
Eshte rruga ime, si do te jete
Do ta sfidoj cdo dite
Do te jem perjete nje shpirt i lire, e di
Jo nuk ndalem, nuk ndalem kurre

Nuk ndalem kurre jo jo houuhh
Jo nuk ndalem

Duket shpesh jeta si nje film
Dite per dite nje kujtim
Dhe une zgjohem i lire
Pa kufi boten e shikoj
Me pelqen kur gaboj

Veq nje here une do jetoj
Do jetoj si ne enderr
Dashuroj pa kufi
Do te shkoj pa u ndalur

Shpirt i lire une jam
Une do mbetem shpirt i lire

Do te jem perjete nje shpirt i lire, e di
Eshte rruga ime , si do te jete
Do ta sfidoj cdo dite
Do te jem perjete nje shpirt i lire, e di

Jo nuk ndalem , nuk ndalem kurre
Nuk ndalem kurr jo jo

Do te jem perjete nje shpirt i lire, edi
Eshte rruga ime, si do te jete
Do ta sfidoj cdo dite
Do te jem perjete nje shpirt i lire, edi

Jo nuk ndalem, nuk ndalem kurre
Nuk ndalem kurre jo jo jo houuh
Jo nuk ndalem, jo nuk ndalem!!!


Ky tekst u dërgua nga Albina Kastrati
Më Shumë Këngë Nga Art Abazi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet