A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Imagine Films

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  10
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Imagine Films is a very famous video production. E themeluar në vitin 2010, IMAGINE FILM ka arritur pozitën e saj aktuale të bazuar në pasionin e njerëzve të saj për muzikë, video, fotografi, filma, reklamat dhe marketing. Këmbëngulja e tyre ka bërë që puna e tyre të pëlqehet pa masë. Erkand Shabani, themeluesi i Imagine Films me krenari ndan suksesin e ekipit të tij me vlerësimet më të larta. Imagine Films ka bashkëpunuar me artistë të mëdhenj si: Dafina Zeqiri, Ghetto Geasy, Lyrical Son, ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Music Videos

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Black Fish Entertainment

Donjeta

Manti

Gramafon

Sharri

Oltioni

Kastrati

Melosi

Blero Ent

Produksioni Yjet


Tags: Imagine Films, Imagine Creative

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019