Më mbaj mend (për 1 muaj)


Art Abazi - Dua Sonte

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Sonte".
3. Video është e këngës "Dua Sonte", por nuk këndohet nga Art Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Art Abazi - Dua Sonte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Video Produksioni:

Imagine Films

Komente

Asnjë Koment

22/05/2014

2014-05-22T15:01:17+00:00



Dua sonte të këndoj për ty
për atë që kishim ne dikur të dy
sonte dua që të gjitha të ti fal
sonte kjo buzëqeshje është e vrarë

Pa ty, pa ty s'jetoj, ëndërroj
nuk mundem unë pa ty
dhe kjo jetë s'është njësoj
Pa ty çdo mendim është i kotë
buzëqeshja është e ftohtë
nuk mundem unë pa ty
se kjo jetë s'është njësoj

Dua sonte të jetoj me ty
me ty që jetën time lart e ngre
dhe çdo tingull që unë nxjerr nga shpirti im
imazhin tënd unë e kam inspirim

Dua trupin tënd ta kem unë pranë e pranë
dua buzët e tua unë ti puth me zjarr

(Pa ty, pa ty s'jetoj, ëndërroj
nuk mundem unë pa ty)

Pa ty, pa ty s'jetoj, ëndërroj
nuk mundem unë pa ty
dhe kjo jetë s'është njësoj
Pa ty çdo mendim është i kotë
buzëqeshja është e ftohtë
nuk mundem unë pa ty
se kjo jetë s'është njësoj






Më Shumë Këngë Nga Art Abazi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet