A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dren Abazi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  39
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Dren Abazi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe jazz. Mjaftoi nje kenge per ta bere Dren Abazin jo vetem te fameshem, por edhe nje seks simbol Shqiptare. 1.92 metrat gjatesi, pamja terheqese, veshja gjithmone me stil, tipi pak indiferent, kaq i duhej per ti bere femrat te apasionoeshin pas tij dhe te ”Shkulnin floket” sa here shfaqej ne ekran. Interesi i mediave per Drenin ishte i madh dhe thuajse cdo jave ate e shikoje ne kopertinen e ndonje gazete apo reviste. Titujt ishin thuajse te njejte: Dren ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Art Abazit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Acidi

Adrian Rusta

Valon Rama

Papushi

Armend Shabani

Anonimos

Toni

Bajram Dobra

Eroll Murati

Mark Gojani


Tags: Dren Abazi, Zig Zag Orchestra, Zig-Zag Orchestra

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019