Sansara
Sansara

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Prishtinë Kosovë
  • Mosha:
  • 26 Vjeç

Biografia

BIOGRAFIA: Sansara është një grup artistësh i njohur. Grupi është formuar në vitin 1997 në Prishtinë dhe anëtarët e grupit Sansara kanë qenë: Drini Meka, voc, git, keys Bashkim Salihu, bas Dren Abazi, git Shpend Hyseni, drum Arif Muharremi, git Enes Bajramliqi (mysafir në kangën 'Bulevardi'), keys Në Qershor 2005, Sansara marrin pjesë në VFM 2005 me këngën "Ka Kohe Qe Me Duhesh Ti". Në vitin 2003, Sansara publikojnë albumin "Welcome To Pristina"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0