A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Art Abrashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Art Abrashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 15 Mars 2011, Art Abrashi publikon videoklipin "Ferrari". Më datë 26 Shkurt 2013, Art Abrashi publikon videoklipin "Motra"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fatlum Ukelli

Ledion Sveçla

Arlind Lamaxhema

Arian Selmani

Blinor Bega

Leart Avdiu

Benard Dervishi

Arianit Bellopoja

Diellon Mustafa

Donat Prelvukaj


Tags: Art Abrashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019