Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Allushaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Arta Allushaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vlonjate. Në vitin 2012, Arta Allushaj publikon albumin "Laberi Gerxhe E Male". Më datë 15 Gusht 2015, Arta Allushaj publikon videoklipin "Vajza Vlonjate"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Laberi Gerxhe E Male (2012)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Arta Allushaj

Komente 0