Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Grajqevci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Arta Grajqevci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 11 Korrik 2007, Arta Grajqevci publikon videoklipin "Qik Pa Sherr", në bashkëpunim me Misterioz. Më datë 19 Qershor 2012, Arta Grajqevci publikon videoklipin "Babadimri". Më datë 19 Qershor 2012, Arta Grajqevci publikon videoklipin "Imagjinata". Më datë 19 Qershor 2012, Arta Grajqevci publikon videoklipin "Dueli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dhurata Haliti

Donika Zhushi

Dea Sabriu

Emara Berisha

Alina Shehu

Ambra Troplini

Rina Shyti

Igzidora Gjeta

Ermira Ahmeti

Egzona Kryeziu

Tags: Arta Grajqevci, Arta Grajqevqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet