A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arta Memedi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  114
BIOGRAFIA: Arta Memedi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo eshte ne skenen muzikore per te qendruar gjate me ne dhe ka deklaruar se nuk do ndalet kurre. Arta Memedi ka diplomuar ne drejtimin teoriko-pedagogjik ne Muzike dhe njeh mire instrumentin e pianos. Me muzike ka filluar te miret qe ne moshe te vogel. Ne moshe 12 vjecare u ngjit per here te pare ne skene ne festivalin per femije "Bletezat" 2003 " ku mori vendin e dyte. Në Nëntor 2008, Elize Band & Arta Memedi marrin pjesë në Nota Fest 2008 m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Facebook

Fanpage

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bora Fera

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Donjeta Krasniqi

Blerina Osaj

Erisa Dragoshi

Juna Manaj

Kristine Elezaj

Jona Koleci

Liridona Sinani (Dona)

Anisa Dervina


Tags: Arta Memedi

Arta Memedi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019