A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Arta Memedi - 2 Her


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/03/2017

2017-03-29T16:02:46

2 Her une nuk foli
baby ti e din ca du
e nese sje i jemi je i lire ti me shku 2x

Para se me hi ne club ti thirrem ejjj
edhe para se me dal ti thirrem haa
baby mos ik ti du me dit ku je ton kohen
so leht ti mu largu edhe nese sfolëm

so leht so leht po menon ce o leht
so leht po na shihmi apet
so leht so leht so leht me mu so leht
so leht so leht po menon ce o leht
so leht po na shihmi apet
so leht so leht so leht

2 her une nuk foli
baby ti e din qa du
e nese sje i jemi je i lire ti me shku 2x

smuna me harru dashnin tane yeah
as smuj mi harru emocinoet haa
baby sje i njejti ti ke ndryshu me kohen
deri dje kem bashk na dy a sot as nuk njohem

sa her sa her qe munohna ajo vjen qe tafrona
mos pahiri po rrxona
ohh no no no no spe provojna

so leht so leht po menon qe o leht
so leht po na shihmi apet
so leht so leht me mu so leht
so leht so leht po menon ce o leht
so leht po na shihmi apet
so leht so leht so leht

2 her une nuk foli
baby ti e din qa du
e nese sje i jemi je i lire ti me shku 2x


Ky tekst u dërgua nga fatmirKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019