Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Emri i Vërtetë:
 • Besarta Qorrolli
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 11 Vjeç
Arta Qorrolli është një shkrimtare e vogël.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Leunora Feka

Ajla Aliu

Ezana Morina

Elsa Aliu

Lebibe Feka

Alberita Rashani

Sala Gashi

Bleona Salihu

Anisa Berisha

Anjesa Beqa


Tags: Arta Qorrolli, Besarta Qorrolli

Krijo Një Kartolinë