Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Bakija - Malle Per Ty Esat Bicurri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

o sa bukur ne cabrat
knojn bylbylat dege me dege
fllad i krenes te pushton
zemrat tona i gezon

ref

malla te madhe ka sot gjakova
per esatin qe u vra
jeton kenga popullore
trashegimni qe na la

festivali esat bicurri
therret kengetaret ane e mbane
jehon kenga qytetare
amanet qe na e ka lane

ref

malla te madhe ka sot gjakova
per esatin qe u vra
jeton kenga popullore
trashegimni qe na la


Ky tekst u dërgua nga Picirruki


Nuk kemi video për këtë këngë.
Artan Bakija - Malle Per Ty Esat Bicurri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malle Per Ty Esat Bicurri".
3. Video është e këngës "Malle Per Ty Esat Bicurri", por nuk këndohet nga Artan Bakija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Bakija:


Komente 0