Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Bakija - Her Me Pare Her Pa Pare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

her me pare her pa pare
kjo dynja qenka me halle
rrotullou dynja e shkret
asgje n bote nuk ka pa leke

ref
her me pare her pa apre ashiqare
po shkoin ditet po shkojn vitet si hajgare
here me leke her pa leke
si tja bejme ne kete jete

here me leke e her pa leke
kjo dynja ska kuj me i met
rrotullou dynja e shkret
asgje n bote ska pa leke

ref
her me pare her pa apre ashiqare
po shkoin ditet po shkojn vitet si hajgare
here me leke her pa leke
si tja bejme ne kete jete


Artan Bakija - Her Me Pare Her Pa Pare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Her Me Pare Her Pa Pare".
3. Video është e këngës "Her Me Pare Her Pa Pare", por nuk këndohet nga Artan Bakija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Bakija:


Komente 0