TEKSTESHQIP

Artan Bakija
Dasma Shqipetare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasma Shqipetare" kënduar nga Artan Bakija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor është prezantuar tek fansat i ilustruar në aspektin vizual me një videoklip muzikor, të cilin e punoi Shqipja Master. Videoklipi u publikua më 28 Nëntor 2011. Komponimi dhe teksti u krye nga vetë artisti.