Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shqipja Master

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Shqipja Master është një produksion dhe video produksion shumë i njohur. Shqipja Master eshte formuar ne vitin 2003. Kompania publikon muzike nga te gjitha rrymat muzikore. Shtepia diskografike merr persiper promovimin dhe shperndarjen e albumeve ne Shqiperi dhe diaspore. Shume kengetare i kane besuar kesaj shtepie diskografike promovimin e albumeve te tyre, si edhe realizimin e klipeve te kengeve, te cilat kane lene gjurme ne muziken shqiptare. Ne vitin 2010, duke pare interesimin e shume miqve tane brenda dhe jashte...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Musical

FAF Studio

Shqipja 2000

Pro Video

F-M Studio Univers

Red World Production

Super Star

Albatrade

Supersonic

BBF

Tags: Shqipja Master


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet