A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artan Jusufi

Tags: Artan Jusufi, Artani, Artan Isufi

Artan Jusufi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe këndon kryesisht Popullore Moderne, Tallava. Në vitin 2009, Artan Jusufi publikon albumin "Milioneri" Në vitin 2010, Artan Jusufi publikon albumin "Një Puthje Gratis" Në vitin 2011, Artan Jusufi publikon albumin "Me Ke Hak" Në vitin 2012, Artan Jusufi publikon albumin "Mesazhi" Në vitin 2013, Artan Jusufi publikon albumin "Zvicerane" Në vitin 2014, Artan Jusufi publikon albumin "Bukuroshja E Kercoves" Në vitin 2015, Artan Jusufi publikon albumin "Ose Ti Ose Une" Më datë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Artan Jusufi ka këto profile/rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  29

Hey Baby! (2017)

Bjondina (2016)

Ose Ti Ose Une (2015)

Bukuroshja E Kercoves (2014)

Zvicerane (2013)

Mesazhi (2012)

Me Ke Hak (2011)

Një Puthje Gratis (2010)

Milioneri (2009)


» Dërgo Një Këngë »


Amanet
Bjondina
Hey Baby!

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018