Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - U Largove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  5

çka ke ne sy a mos ke lot mos caj mos zemer nese beson n'zot,mos caj o shpirt oo edhe ket nate sonte afrohu neser dot jem larg
REF:u largove u largova ndoshta kur me skam me te pa por nga zemra skam me te nda (2x)
cysh koka shkru ka me u be familjet tona po dojn me na nda hallall moj zemer du me ma ba esht e ndalume syte e mi me t'pa
REF:u largove u largova ndoshta kur me skam me te pa por nga zemra skam me te nda (2x)


Ky tekst u dërgua nga ShaneArtan Jusufi
Publikimi: 01/12/2009
Muzika: Artan Jusufi
Orkestrimi: Artan Jusufi


Artan Jusufi - U Largove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Largove".
3. Video është e këngës "U Largove", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0