Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Nje Puthje Gratis Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

( Kiss Kiss baby )

Te Pan Syt e Mbeten Qel
Ke Hy Ne Zemer Dhe Nuk Del
U ndal Goja Dhe Nuk Flet
Ku Met Lyp Si Met Gjet (X2)

Ref:

(Kiss Kiss Baby)

Nje Puthje Gratis
Per Hater Te Dashnis
Lutjen Mos Ma Kthe
Zemren Mos Ma The (X2)

(Kiss kiss baby )

Met Than Lule Je Ma Shum
Mem Tha Zemer Mbes Pa Gjum
Me Dasht Tjeter Nuk Lejoj
Mem Than Jo Nuk e Pranoj

Ref:

(Kiss Kiss Baby)

Nje Puthje Gratis
Per Hater Te Dashnis
Lutjen Mos Ma Kthe
Zemren Mos Ma The (X2)

(Kiss Kiss Baby)

Nje Puthje Gratis
Per Hater Te Dashnis
Lutjen Mos Ma Kthe
Zemren Mos Ma The (X2)

Ky tekst u dërgua nga Jasstiki   TimeD90Publikimi: 25/08/2010


Artan Jusufi - Nje Puthje Gratis
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Puthje Gratis".
3. Video është e këngës "Nje Puthje Gratis", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0