Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Sa E Embel Beqarija Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Saher Pom Thot Nona Djal Du Met Martue
Se Me Kta Dashnore Boll E Ke Teprue

Qysh Me Lon Dashnoren E Me u Martue
Shum Pom Vjen Inati Tjerve Me Jav Lshue

Sa E Ambel Beqarija Ni Dit Duhet Me u Martu
Sa Dashnije Avantura Krejt Me Duhet Mej Harru

Ka Dy Tre Mobilla Veq Tuj Bisedue
Saher Pom Thot Baba Djal Koke Tranue

Tan Naten Me Qika E Sabah Te Shpija
Ose Po Martohesh Hajde Ose Pret Alltija

Sa E Ambel Beqarija Ni Dit Duhet Me u Martu
Sa Dashnije Avantura Krejt Me Duhet Mej Harru

Sa E Ambel Beqarija Ni Dit Duhet Me u Martu
Sa Dashnije Avantura Krejt Me Duhet Mej Harru


Ky tekst u dërgua nga Ks Desa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Artan Jusufi - Sa E Embel Beqarija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa E Embel Beqarija".
3. Video është e këngës "Sa E Embel Beqarija", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0