Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Gurbeti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  3

Bojsha care per me gjet
Vec me shkue ne gurbet
Thash per letra me u martu
Krejt per qefi ka me i shku
Jalla hina n'internet
Nji zvicrane e kam gjet
Tash ma po i mbylli syt
Se ktu srihet as nje dit

REF:
Prej belaje ne bela
Kesh ma mir fukara
Jam zotni e jam pedant
Por kam gru komandant (2X)

Tash kam kerr e kam pallat
Por nji dit nuk jam rahat
Édhe gojen sun pe cel
Pom thot gruja tkam bo mjer
U farosh o mor gurbet
Lypa mir e keq kam gjet
Per nje gru bona rob
Per mu pak jon 100 shkop

REF:
Prej belaje ne bela
Kesh ma mir fukara
Jam zotni e jam pedant
Por kam gru komandant (2X)

Prej belaje ne bela
Kesh ma mir fukara
Jam zotni e jam pedant
Por kam gru komandant (2X)


Ky tekst u dërgua nga  Menton   suatamzaj

Artan Jusufi - Gurbeti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti".
3. Video është e këngës "Gurbeti", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 1