Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Tallavaja Ka Met Knaq Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Cilen ritem po vallzon
Cila keng te disponon
Nuk ki qare vet pa than
Tallava ma shum edon

Tallavaja esht me stil
Lyp e lyp sun gjon ma mir
Veq nje her kur e provon
Vet gjaku te kerkon

ReF:
Hajde luj mos ki dert
Behet gjaku si sherbet
Nese don per shpirt ilaq
Tallavaja ka met knaq

Atmosfera qohet pesh
Djem e qika shkojn tuj kesh
Ritmi shpejt e ritmi gjall
Tallavaja krejt e kall

Tallavaja esht me stil
Lyp e lyp sun gjon ma mir
Veq nje her kur e provon
Vet gjaku te kerkon

ReF:
Hajde luj mos ki dert
Behet gjaku si sherbet
Nese don per shpirt ilaq
Tallavaja ka met knaq

Hajde luj mos ki dert
Behet gjaku si sherbet
Nese don per shpirt ilaq
Tallavaja ka met knaq


Ky tekst u dërgua nga  Menton

Artan Jusufi - Tallavaja Ka Met Knaq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tallavaja Ka Met Knaq".
3. Video është e këngës "Tallavaja Ka Met Knaq", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0