Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - Ty Te Kam Gjithqka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sa shpejt kalojn
Vitet ne ket bot
Dashnin me ty e ndava
Cdo gzim e cdo lot
Plot 20 vjet ne dashuri
Te du si syt e ballit

Ty t'kam gjithcka
Ne ket dynja
Ska as vdekja per me na nda
Per me na nda
T'kam shok per jet
N'rini pleqni
Shpirti zemra
Jan krejt me ty

Je e vecant
Ste ndroj me asnji
Te respektoj moj
Nana e fmive tmi
T'faleminderoj per mirkuptim
T'kam bashkeshorte jete

Ty t'kam gjithcka
Ne ket dynja
Ska as vdekja per me na nda
Per me na nda
T'kam shok per jet
N'rini pleqni
Shpirti zemra
Jan krejt me ty (2x)


Ky tekst u dërgua nga  suatamzaj

Artan Jusufi - Ty Te Kam Gjithqka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty Te Kam Gjithqka".
3. Video është e këngës "Ty Te Kam Gjithqka", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0