A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artan Kastrati

Choose star rating

Rating:  1.8 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: Artan Kastrati is a popular songwriter and singer. Më datë 10 Shtator 2012, Orhan Ibrahimi & Artan Kastrati publikojnë videoklipin "Vetem Permendore". Më datë 20 Prill 2013, Ton Voka publikon videoklipin "Me Ty", në bashkëpunim me Artan Kastrati. Më datë 8 Nëntor 2017, Orhan & Artan publikojnë videoklipin "Mjaft". Muzika e këngës u punua nga Orhan Ibrahimi, teksti u shkrua nga Orhan Ibrahimi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Artan Kastrati. Videoklipi u prodhua nga Fabrika....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See More

  • Songs:

» Dërgo Një Këngë »
Related Artists:

Shpëtim Kushta

Perparim Ademi

Klodi Shehu

Jetmir Barbullushi

Ilir Livoreka

Kadri Sherifi

Besnik Zikolli

Spartak Tili

Kushtrim Hajrullahu

Valentin Markvukaj


Tags: Artan Kastrati

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019