Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Kola

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 48 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Artan Kola është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Artani me hitin e tij "Veç Ti Ke Zemer", pushtoi gjithe shqiptaret. Ai eshte tash e sa vjet ne skenen shqiptare, dhe ka kenduar kenge, te cilat kane qene te mireprituara nga publiku mbareshqiptar. Më datë 23 Dhjetor 2011, Artan Kola publikon videoklipin "Veç Ti Ke Zemer". Më datë 13 Qershor 2012, Artan Kola & Nazife Bunjaku publikojnë videoklipin "Për Njëri Tjetrin". Më datë 2 Korrik 2012, Artan Kola publikon videoklipin "Nata E Fundit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentNata E Fundit


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bujar Cici

Gjergj Hila

Alfred Meço

Përparim Brati

Dritan Jashari

Evans Rama

Devis Xherahu

Andi Shkoza

Bekim Kastrati

Besnik Shateli

Tags: Artan Kola


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet