Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Kola - Kam Nje Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

erdhe mbrem ne ne enderren time
ishe ti pran zemres sime
me kujtove ato net vere prap mua me mall,
mu kujtuan syt e tua
embel kur me shihnin mua,
dora jote shum e ngroht
e thelle ne shpirtin tim shpirtin tiiiim

ref.
aaa ke shkuar dhe tani je larg
endrra ime je qdo nat,
shpirti im po vuan po vuan dhe me gjat,
aaa e dashur a do t'kthehsh prap
zemra ime ka shum mall
ty te desha un dhe veq per ty kam mall


Ky tekst u dërgua nga  niTTa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Artan Kola
Publikimi: 18/04/2013


Artan Kola - Kam Nje Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Nje Mall".
3. Video është e këngës "Kam Nje Mall", por nuk këndohet nga Artan Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Kola:


Komente 0