Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Kola - Dasma E Malesorit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24

I
ÇFAR KAN LODRAT, GJËMOJN MALET
GZON MALËSIA SHEND E VERË
EDHE GZIMI SONTE S'NALET
DASM-E MADHE SI PËRHERË

REF:
HEEEEJJJJJ HEJ-HEEEEEEJJJ
PO MARTOHET MALËSORI
QOBANESHEN MORI
ÇIKËN E BUKUR BELIN E HOLLË
SI SHQIPONJAT N'MAL ME BORË

II
PO BIEN FYELLI, E ÇIFTELIA
KNON RAPSODI ME SHARKI
EDHE GZIMI SONTE S'NDALET
DASM E MADHE NË MALËSI

REF:
HEEEEJJJJJ HEJ-HEEEEEEJJJ
PO MARTOHET MALËSORI
QOBANESHEN MORI
ÇIKËN E BUKUR BELIN E HOLLË
SI SHQIPONJA MAL ME BORË


Ky tekst u dërgua nga  melisa   ngjyraArtan Kola
Publikimi: 01/12/2008


Artan Kola - Dasma E Malesorit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dasma E Malesorit".
3. Video është e këngës "Dasma E Malesorit", por nuk këndohet nga Artan Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Kola:


Komente 2