Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Artan Kola & Zaim Hasrama - Cke Moj Fifi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/08/2012

2012-08-04T18:15:16

Më Shumë Nga

Zaim HasramaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cke Moj Fifi" kënduar nga Artan Kola & Zaim Hasrama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Artan Kola & Zaim Hasrama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Artan Kola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet