Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Artan Kola - Kam Mall  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/07/2014

2014-07-15T04:02:27


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kam Mall" kënduar nga Artan Kola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Artan Kola i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Majlinda Cikaqi - Kam Mall

Shiu zgjoj kujtimet dalengadale
Malli qe mkrijoi nuk mund ta ndal
Mes nesh qytetet sa shum largesi
Sot kjo nuk na pengon

Cdo melodi per ty e kendoj
Dhe te kerkoj
Mes hijesh
Koha la pas

Se ti asnjeher su nale
Te me thoje mall un kam
Shpirtin tend ti mu ma fale
E ike ti

Se ti asnjeher su nale
Te me thoje mall un kam
Shpirtin tend ti mu ma fale
E ike ti

Endem se e djeshmja perfundoj
Me kujtimin tend prape do jetoj
Qendro prane meje dhe kur sjemi me
Lamtumir jo me nuk ka

Cdo melodi per ty e kendoj
Dhe te kerkoj
Mes hijesh
Koha la pas

Se ti asnjeher su nale
Te me thoje mall un kam
Shpirtin tend ti mu ma fale
E ike ti

Naten kur fle aty
Sdua te zgjohem pa ty
Se je ne endrren time

Se ti asnjeher su nale
Te me thoje mall un kam
Shpirtin tend ti mu ma fale
E ike ti

Se ti asnjeher su nale
Te me thoje mall un kam
Shpirtin tend ti mu ma fale
E ike ti

Se ti asnjeher su nale
Te me thoje mall un a
Zemren tene mu ma fale
E ike ti

Storm Fire - Kam Mall

Ta ndijej frymmarrjen dhe se vet po vdes
Dua vec nje here t'zgjohem me ty ne mengjes
Aroma e trupit tend zemer sa shum me mungon
Dua pran te t'kem shpirti im cdo sekond

Ref 2x
Larg, shum larg
Zemer s'di si duroj
N'shpirt e ndjej dhimbjen
Por skam si ta largoj
Eshte malli qe m'tret
Vec kujtimet kan mbet
Paska qen e shkruar me vujt perjet

Po du me tregu dicka zemer mbi mbi historin tone
Qysh u njoftem si kaluam e si perfunduam ma von
U njoftem krejt rastesisht ne nje dasem me saktesisht
Me disa shikime te shpeshta u dashuruam marrezisht
Tu afrova ngadal e te ftova ne vallezim
Ti me the mezi po prisje shpejt u hodhe nkrahun tim
Dicka ndjeva perbrenda ♡ nisi te rreh fort
Emocionin se perballova nga syt me rrodhen disa pika lot
Edhe pse buza me dridhej te thash dicka ne vesh
Cenke bo shum e bukur a mos je gjo princesh ?
Ti vetem buzeqeshe e me the te lutem hesht
Aty une e kuptova ce lindi dicka mes nesh
Me terhoqe nga vetja e me dhe nje perqafi
Sikur t'ish takimi fundit u prehe mbi trupin tim
Te lutem te thash mos ik rri dhe pak pran meje
Je femra me perfekte , dashuroj gjithcka rreth teje

Ref 2x
Larg , shum larg
Zemer sdi si duroj
N'shpirt e ndjej dhimbjen
Por skam si ta largoj
Eshte malli qe mtret
Vec kujtimet kan mbet
Paska qen e shkruar me vujt perjet

U shfaqe ne jeten time ne momentin me te duhur
Ti e ndryshove jeten time me bere njeri te lumtur
Gjithcka ishte e bukur kur ti ishe ne krahet e mi
Zemer kur te njofta ty kuptova termin dashuri
Po koha kalao mes nesh gjithcka ka ndryshovar
Un u nisa per Angli sepse isha i detyruar
Tashme un jam shum larg zemer ndodhem ne kurbet
Zanin ta ngjoja ne telefon e fytyren ta shof ne internet
Malli shum me ka marr dhe 1 her per tperqafuar
Nuk e ke iden zemer qe ika sa jam penduar
Gjithcka tashme eshte ndryshe nuk eshte me si me par
Edhe ps3 dukem i fort shpirtin e kam te vrar
Kjo largesia zemer shum ne te 2-ve na lendoj
Kur nuk kish ca me shkrujt bashk ather pse ZOTI na takoj
Dua te rri me ty te perqafoj si ather

Ref 2x
Larg , shum larg
♡ sdi si duroj
Nshpirt e ndjej dhimbjen
Por skam si ta largoj
Eshte malli qe mtret
Vec kujtimet mkan mbet
Paska qen e shkruar me vujt perjet

Hey lepurushe kjo keng shkon per ne 2
Shkon per castet qe kalumte 2 bashk
Po du me tthon qe ♡ jote mperket vetem mua se un e kam celsin e saj
Edhe pse prinderit e tu nuk na lejun te fejoheshim
Ti prap do mbetesh dashuria e jetes time
Sepse kur jetes time i kishte humbur kuptimi ti u bere kuptimi i saj
SHPRESOJ qe enderra qe kishim ne bashk qe na realizohet

Ref 2x
Larg , shum larg
Zemer sdi si duroj
Nshpirt e ndjej dhimbjen
Por skam si ta largoj
Eshte malli qe mtret
Vec kujtimet mkan mbet
Paska qen e shkruar me vujt perjet

REAL LOVE STORY ♡

Persa - Kam Mall

Strofa 1:

Nje dite e ftohte me shi me qeteson, ti je larte ku yjet ndricojn
E vetmja deshir me nuk egzishton,vetmja po me shkateron
Nji portret ne dhomen time e mbaj,qe me ben te ndihem me faj
Jam e trishtuar dhe vetem qaj,eshte e shkruar qe nji zemer ta ndaj...

Refreni:

Nuk dua me te jetoj pa ty, s'mundem te vazhdoj
Me ler te jem pran tek ty, si dikur te t'perqafoj....

oohhh...ohhh...ouuuuu

Strofa 2:

Skam guxim qe vetem rrugen ta vazhdoj,pa ty e vetem nuk mundem te jetoj
Zot te lutem me thuaj nese ke meshire,ne kte jet ti me more gjene me te mire
E vrare jam ne shpirt loti n'sy me qendron, dashurine e vetme ti po ma largon
Mundohu te me shfaqesh ne enderr kur une flej, te lutem perqafome si dikur te te ndjej...

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Artan Kola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet