A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artemisa Mithi

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  23
  • Origin:
  • Shkoder 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 18
BIOGRAFIA: Artemisa Mithi is a popular singer of Pop & Kids music. Artemisa Mithi jeton ne Shkoder dhe eshte një nder femijet qe kane vendosur te sfidojn veten ne talentshowin Gjeniu i vogel 6. Ajo arriti deri ne naten finale te ketij spektakli por pervec ksaj ajo arriti te rembente edhe qmimin e dyte ku ishte ne sfide me Vanesa Sono-fituesja e qmimit te pare dhe Rea Nuhu- fituesja e çmimit te trete. Artemisa ne këtë sfide kendoi kengen "Bosh" nga kengetarja Aurela Gaçe. Këngët me te pelqyera qe ajo kendoi janë:...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Gjeniu I Vogel

(Finalist)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Pamela Kovaçi

Mishela Rapo

Vjollca Osmani

Wendi Mancaku

Erza Muqoli

Vanesa Sono

Desara Smakaj

Xhesika Polo

Inis Neziri

Irena Metalla


Tags: Artemisa Mithi, Artemisa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019