Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artim Shyti

Nuk ka akoma asnjë votë

Artim Shyti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rrustem Orllati

Herolind Orllati

Agon Morina

Hagji Gjugja

Dren Zhuniqi

Sabit Godeni

Esat Maliqi

Qazim Gjoci

Nysret Sadiku

Asman Hoti

Tags: Artim Shyti, Artushi


Komente mbi këtë artist