Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Artina Berisha

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Artina Berisha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 22 Gusht 2013, Artina Berisha publikon videoklipin "Elefanti Trashulluq". Më datë 6 Janar 2015, Artina Berisha publikon videoklipin "Figaro"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albina Sinani

Xhesuida

Erika Ahmeti

Gresa Hoxha

Shejla Sylejmani

Anamaria Isufaj

Blorentina Morina

Nea Hamza

Lyra Basha

Fortesa Berisha


Tags: Artina Berisha

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet