Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artina Gashi - Ani Po Pres (Feat. Bujar Mustafa)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


T'kam rujt si syt ne ball
T'kam desht me besë e fjal
Per jeten time
Ke qenë dashnia e par
Ndoshta te humba
Por ste harrova Kurr
I fort u bana
E zemer gur

Ref x2
Ani po pres
Shpresa esht e fundit
qe do vdes
Ani po pres
tkam dhan ty
fjal e bes

Pa ty qysh me jetu
Ska dit te bardh per mu
Nuk jom i njejti
Kjo ndarje mka shkatrru
Ndoshta te humba
Por ste harrowa kurr
I fort u bona
E zemer gur

Ref x4
Ani po pres
Shpresa esht e fundit
qe do vdes
Ani po pres
tkam dhan ty
fjal e bes


Artina Gashi - Ani Po Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Po Pres".
3. Video është e këngës "Ani Po Pres", por nuk këndohet nga Artina Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artina Gashi:


Komente 0