Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artina Gashi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Artina Gashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 19 Nëntor 2018, Artina Gashi publikon videoklipin "Nuk E Di". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Vojsava Alia. Më datë 7 Dhjetor 2019, Artina Gashi publikon videoklipin "Jemi Dasht". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erlinda Balaj

Neta

Nevrije Demolli

Fjorela Forde

Dhurata Duka

Blerinda Bajrami

Arjeta Krasniqi

Eli Tufa

Edona Shala

Fitore Berisha

Tags: Artina Gashi, Rina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet