A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rina Gashi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  22
BIOGRAFIA: Rina Gashi is a singer of Pop music. Në Gusht 2016, Rina Gashi merr pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Harrom". Në Gusht 2016, Albos merr pjesë në Kosova Fest 2016 me këngën "Po Du", në bashkëpunim me Rina Gashi. Në Shtator 2016, Rina Gashi merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Te Pres". Më datë 1 Mars 2018, Dinni Zejnullahu publikon videoklipin "Ti Kom Fal", në bashkëpunim me Rina Gashi. Më datë 17 Maj 2019, Rina Gashi publikon videoklipin "Mashup (Albanian, Ger...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Iva Aliko

Irini

Erza

Rigersa Zefi

Eliza Markiq

Taunita

Almenda

Anela

Pashke

Arjanita Shala


Tags: Rina Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019